X
تبلیغات
زولا

پایگاه تخصصی موبایل bymobil
ماآمده ایم ومیرویم تابرسانیم تا باآفریدن وساختن خویش ودیگران,فرداها رابسازیم. 

این طور که پیداست تصمیم سونی برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین سازنده های گوشی جدی است و برنامه ریزی هایی در این مورد دارد. در تازه ترین تصمیمات، شرکت سونی بازارهای ایالات متحده و چین را به مقصد اروپا و ژاپن ترک می‌کند.

دلیلی که موجب چنین تصمیم‌گیری برای سونی شده، قرار گرفتن در رده هفتم، رنکینگ بازار جهانی موبایل است که به قول مسئول توسعه بازار آن، این موضوع موجب آشفتگی خاطر سونی شده است.

کازوئو هیرای مدیر عامل این شرکت هم به خبرنگاران درباره بازار آینده این شرکت گفته است که در گام اول بر روی بازارهای خانگی اروپا و ژاپن تمرکز می‌کنیم که به نسبت در این بازه، زمان بسیاری صرف توسعه خدمات در این مناطق خواهد شد.

او معتقد است که این دو منطقه بازار بسیار مهمی برای سونی است و از همین جهت منابع قابل توجهی را در آنجا صرف خواهد کرد. اما در مقابل بازار ایالات متحده و چین به اندازه‌ای نیست که در یک مرحله تمامی اقدامات را بخواهیم در آنجا انجام دهیم بلکه باید توسعه راهبردهای خود را به صورت مرحله به مرحله در آنجا داشته باشیم.

[ سه‌شنبه 23 مهر 1392 ] [ 19:29 ] [ SH.cheraghi ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن مدیروب سایت:شهرام چراغی بزودی سایتی با تمام امکانات شامل: 1.قیمت روز گوشیهای برندهای مختلف 2.قیمت روز قطعات 3.تالار گفگو 4.بخشی مشاوره رایگان بای موبایل 4.اخبار روز برندها مختلف وهزاران هزاران امکانات دیگر در خدمت کاربران عزیز خواهیم بود. حال از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورت هرگونه نظر درمورد وب سایت و بخشهای مختلف و همچنین مشکلات تلفن همراه,تعمیرات تخصصی باکمترین هزینه وبهترین کیفیت در کلیه ی ساعات شبانه روز با ماباشند. 09139990058
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 4276