X
تبلیغات
زولا

پایگاه تخصصی موبایل bymobil
ماآمده ایم ومیرویم تابرسانیم تا باآفریدن وساختن خویش ودیگران,فرداها رابسازیم. 

در بخشی از قرارداد منعقد شده بین مایکروسافت و نوکیا آمده است که شرکت نوکیا بر اساس یک مجوز 10 سال می‌تواند در این دوره زمانی از نام تجاری Nokia در محصولات خود استفاده کند.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، بر اساس اخبار منتشر شده، بخشی از قرارداد منعقد شده بین مایکروسافت و نوکیا در جریان خرید مرکز تولید تلفن‌های همراه این شرکت فنلاندی این است که نوکیا در جریان استفاده از این نام تجاری با محدودیت‌های مواجه می‌شود و در آینده نمی‌تواند روی محصولات جدید خود به راحتی از این اسم استفاده کند.
در بخشی از قرارداد منعقد شده بین مایکروسافت و نوکیا آمده است که شرکت نوکیا بر اساس یک مجوز 10 سال می‌تواند در این دوره زمانی از نام تجاری Nokia در محصولات خود استفاده کند.
البته باید توجه داشت که استفاده از این نام برای شرکت نوکیا فقط محدود به گوشی‌های کنونی و گوشی‌های تولید شده مبتنی بر سیستم‌های عامل Series 30 و Series 40 نوکیا می‌شود.
شرکت نوکیا بر اساس این قرارداد به‌گونه‌ای از نام تجاری خود استفاده می‌کند که شرکت IBM پس از واگذاری مرکز تولید رایانه های شخصی خود به شرکت چینی لنوو در 2005 از این نام تجاری در نسل جدید محصولاتش استفاده کرد. البته باید توجه داشت که شرکت لنوو پس از گذشت سه سال استفاده از نام IBM را کنار گذاشت.
به هر حال به‌عنوان بخشی از قرارداد مایکروسافت، نوکیا موظف شده است طی دوره زمانی 30 ماهه استفاده از این نام تجاری را در سیستم‌های ارتباطی و مجوزهای خود محدود کند و فقط می‌تواند تا 31 دسامبر 2015 از نام نوکیا برای گوشی‌های تولید شده در شرکت نوکیا استفاده کند.
پیش‌بینی شده است که فرآیند واگذاری نوکیا به مایکروسافت در فصل نخست سال آتی میلادی به پایان برسد.
[ سه‌شنبه 2 مهر 1392 ] [ 09:08 ] [ SH.cheraghi ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن مدیروب سایت:شهرام چراغی بزودی سایتی با تمام امکانات شامل: 1.قیمت روز گوشیهای برندهای مختلف 2.قیمت روز قطعات 3.تالار گفگو 4.بخشی مشاوره رایگان بای موبایل 4.اخبار روز برندها مختلف وهزاران هزاران امکانات دیگر در خدمت کاربران عزیز خواهیم بود. حال از کاربران عزیز خواهشمندیم در صورت هرگونه نظر درمورد وب سایت و بخشهای مختلف و همچنین مشکلات تلفن همراه,تعمیرات تخصصی باکمترین هزینه وبهترین کیفیت در کلیه ی ساعات شبانه روز با ماباشند. 09139990058
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 4276